AGILITY (přípravka)


 • kde: KS Panda Praha (Plzeňská ulice v Praze, vedle STK Motol - tram zastávka Hotel Golf

 • max 3 cvičící psi na hodinu

 • individuální přístup ke každému

 • jak se přihlásit??? Na listopadové tréninky už se prosím zaregistrujte přes rezervační systém (nutné kvůli GDPR) zde

 • kdy: rozvrh hodin viz rezervační systém: odkaz přímo na vypsané lekce již brzy

 • Pokud by byl s čímkoliv problém nebo jste měli ohledně výcviku dotazy, neváhejte mě kontaktovat (telefon 773 156 555 nebo mailem ajabart@seznam.cz). V případě, že je na Vámi vybrané hodině plno, můžete se přihlásit jako náhradník. Pokud byste mi volali a já bych prosím pěkně nebrala telefon, pravděpodobně "lítám" někde se svými hafíky. Napište sms nebo mail a já se Vám pak ozvu!!! Děkuji za pochopení :)

 • odhlášení z hodinového tréninku je možné 48 hod před začátkem hodiny, jinak bude požadována úhrada plné ceny hodiny. Děkuji za pochopení.
 • po přihlášení na INTENZIVNÍ LEKCI ("Intenzivní agilitění") je nutné ihned uhradit celou částku převodem na bankovní účet nebo osobně na hodinové lekci (jinak nebudete akceptování jako účastníci intenzivky), odhlášení již není možné, ale je možné za sebe sehnat náhradníka. Děkuji za pochopení.

 • PARKOVÁNÍ

  Parkování - v současné době prosím vůbec neparkovat v kempu!!! 


  1. Parkování před branou - komu to prosím nedělá problém a rád se s psíkem před tréninkem projde, prosím o parkování před trabant muzeem, kde je volno i ve špičce. (před pneuservisem a servisem prosím neparkujte, stěžují si, že v době přezouvání jim zabíráme místa.)


  2. Parkování na cvičáku - ti co prosím potřebují zajet dovnitř (hlavně intruktoři, kteří mají zavřené v autě psy a lidi co opravdu táhnou s sebou boudičky atd....). Parkovací místa jsou nahoře pod karavanem a u včelaře a dole u haly.  Prosím ale buďte velmi opatrní k cvičícím psům, vždy při zajíždění koukejte na instruktora, který na vás případně mávne, že má na place pejska který zajíždějící auto nezvládne. 


  PRAVIDLA PRO UŽÍVÁNÍ HALY A CELÉHO VÝCVIKOVÉHO AREÁLU

  Prosím dodržujte v areálu cvičáku pravidla uvedená zde (Pravidla pro užívání haly a celého výcvikového areálu - sloupec vlevo) a viz níže:

  NA HODINY V HALE a DO KLUBOVNY SI PROSÍM VEMTE ČISTÉ BOTY NA PŘEZUTÍ!!!

  NEMĚJTE SVOJE PSÍKY PUŠTĚNÉ NA VOLNO!!!