AGILITY (přípravka)


 • kde: KS Panda Praha (Plzeňská ulice v Praze, vedle STK Motol - tram zastávka Hotel Golf)

 • kdy: viz níže rozvrh hodin (vyberte si den a hodinu, kdy se Vám to nejvíc hodí)  

 • max 3 cvičíčí psi na hodinu

 • individuální přístup ke každému

 • jak se přihlásit??? Na hodiny se mi hlaste prosím telefonicky (stačí sms, pokud nemáte nějaké dotazy) nebo mailem (ajabart@seznam.cz). Účast na lekci Vám ihned po zpracování potvrdím... V případě, že je na Vámi vybrané hodině plno, můžete se přihlásit jako náhradník (a kdybyste mi volali a já bych prosím pěkně nebrala telefon, pravděpodobně "lítám" někde se svými hafíky. Napište sms nebo mail a já se Vám pak ozvu)!!! Děkuji za pochopení :)

 • odhlášení z hodinového tréninku je možné 24 hod před začátkem hodiny, jinak bude požadována úhrada plné ceny hodiny. Děkuji za pochopení.
 • po přihlášení na INTENZIVNÍ LEKCI ("Intenzivní agilitění") je nutné ihned uhradit celou částku převodem na bankovní účet nebo osobně na hodinové lekci (jinak nebudete akceptování jako účastníci intenzivky), odhlášení již není možné, ale je možné za sebe sehnat náhradníka. Děkuji za pochopení.

 • PARKOVÁNÍ

  Parkování - v současné době prosím vůbec neparkovat v kempu!!! Dolní brána bude otevřená na polovinu, tzn. že osobák projede. Bude otevřena v době otevření restaurace. Je možné že třeba o víkendu v brzkých ranních hodinách ještě nebude otevřena, ale v tom případě je úplně volno před branou.


  1. Parkování před branou - komu to prosím nedělá problém a rád se s psíkem před tréninkem projde, prosím o parkování před trabant muzeem, kde je volno i ve špičce. (před pneuservisem a servisem prosím neparkujte, stěžují si, že v době přezouvání jim zabíráme místa.)


  2. Parkování na cvičáku - ti co prosím potřebují zajet dovnitř (hlavně intruktoři, kteří mají zavřené v autě psy a lidi co opravdu táhnou s sebou boudičky atd....). ¨Normálně projedete kempem k naší bráně. tam jsem dala jen řetěz viz. foto, je tam uprostřed karabina. Parkovací místa jsou nahoře pod karavanem a u včelaře. Vejde se tam cca 5 aut. Prosím ale buďte velmi opatrní k cvičícím psům, vždy při zajíždění koukejte na instruktora, který na vás případně mávne, že má na place pejska který zajíždějící auto nezvládne.


  Jinak v květnu zbudujeme parkování hned za naší bránou, kam se vejde alespoň šest aut a nebudete muset jezdit po cvičáku. Tento stav je nyní jen dočasný.  PRAVIDLA PRO UŽÍVÁNÍ HALY A CELÉHO VÝCVIKOVÉHO AREÁLU

  Prosím dodržujte v areálu cvičáku pravidla uvedená zde (Pravidla pro užívání haly a celého výcvikového areálu - sloupec vlevo) a viz níže:

  NA HODINY V HALE a DO KLUBOVNY SI PROSÍM VEMTE ČISTÉ BOTY NA PŘEZUTÍ!!!

  NEMĚJTE SVOJE PSÍKY PUŠTĚNÉ NA VOLNO!!!  Červenec

  po 2. 7. 

  • 19 - 20 hod: Charlie, Jarra, Sally PLNO náhr. Sheylla

  út 3. 7.

  • 12 - 13 hod: Daila, Elí, Áda PLNO 

  • 13 - 14 hod: Daila, Elí, Áda PLNO

  • 14 - 15 hod: Julča, Hops, Maffy PLNO náhr. Fany

  út 3. 7. INTENZIVNÍ AGILITĚNÍ (pro 4 týmy)

  • 17 - 20 hod: Joy, Solfík, Samík, volno

  • propozice brzy

  st 4. 7.

  • 15 - 16 hod: Maggie, Coockie, volno

  • 16 - 17 hod: Joy, volno

  • 17 - 18 hod: Goldy, Bonnie, volno

  LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ NA PANDIČKÁCH 9. - 14. 7.

  • Kde? KS Panda Praha
  • Jak? Kombinace agility + poslušnost (+ dle zájmu nosework a obedience)
  • Více info v propozicích na stránkách pandiček zde

  ne 15. 7. INTENZIVNÍ AGILITĚNÍ (pro 4 týmy)

  • 11 - 14 hod: Sheylla, Jarra, Hops, Lea PLNO

  • propozice brzy

  po 23. 7.

  • 19 - 20 hod: Charlie, Jarra, Sally PLNO náhr. Sheylla

  út 24. 7.

  • 12 - 13 hod: Daila, Elí, Áda PLNO
  • 13 - 14 hod: Daila, Elí, Áda PLNO

  • 14 - 15 hod: Corey, Soffi, Pája PLNO  

  út 24. 7. INTEZIVNÍ AGILITĚNÍ (pro 4 týmy)

  • 17 - 20 hod: Solfík, Camaro, volno

  • propozice brzy

  st 25. 7.

  • 15 - 16 hod: Maggie, Coockie, Fany PLNO

  • 16 - 17 hod: Joy, Hops, volno

  • 17 - 18 hod: Bonnie, Goldy, Ashley PLNO

  pá 27. 7. 

  • 16 - 17 hod: Maffu, Fany, Pája PLNO

  pá 27. 7. INTENZIVNÍ AGILITĚNÍ (pro 4 týmy)

  • 17 - 20 hod: Jarra, Corey, volno

  so 28. 7. INTENZIVNÍ AGILITĚNÍ (pro 4 týmy)

  • 10 - 13 hod: Daila, Elí, Áda, Camaro PLNO
  • propozice brzy

  so 28. 7.

  • 13 - 14 hod: volno

  • 14 - 15 hod: Leia, Tes, Pája PLNO

  • 15 - 16 hod: Sheylla, Julča,  volno

  ne 29. 7. INTENZIVNÍ AGILITĚNÍ (pro 4 týmy)

  • 11 - 14 hod: Sheylla,  Samík, Joy, Buffon PLNO

  • propozice brzy

  po 30. 7.

  • 19 - 20 hod: Jarra, Sheylla, Sally PLNO 

  út 31. 7.

  • 12 - 13 hod: Daila, Elí, Áda PLNO

  • 13 - 14 hod: Daila, Elí, Áda PLNO

  • 14 - 15 hod: Joy, Hops, Fany PLNO

  • 15 - 16 hod: Joy, Maffu, Pája PLNO náhr. Corey