AGILITY (přípravka)


 • kde: KS Panda Praha (Plzeňská ulice v Praze, vedle STK Motol - tram zastávka Hotel Golf

 • max 3 cvičící psi na hodinu

 • individuální přístup ke každému

 • jak se přihlásit??? Na listopadové tréninky už se prosím zaregistrujte přes rezervační systém (nutné kvůli GDPR) zde

 • kdy: rozvrh hodin viz rezervační systém: odkaz přímo na vypsané lekce již brzy

 • Pokud by byl s čímkoliv problém nebo jste měli ohledně výcviku dotazy, neváhejte mě kontaktovat (telefon 773 156 555 nebo mailem ajabart@seznam.cz). V případě, že je na Vámi vybrané hodině plno, můžete se přihlásit jako náhradník. Pokud byste mi volali a já bych prosím pěkně nebrala telefon, pravděpodobně "lítám" někde se svými hafíky. Napište sms nebo mail a já se Vám pak ozvu!!! Děkuji za pochopení :)

 • odhlášení z hodinového tréninku je možné 72 hod před začátkem hodiny, jinak bude požadována úhrada plné ceny hodiny. Děkuji za pochopení.

 • PARKOVÁNÍ

  Parkování - v současné době prosím vůbec neparkovat v kempu!!! 


  1. Parkování před branou - komu to prosím nedělá problém a rád se s psíkem před tréninkem projde, prosím o parkování před trabant muzeem, kde je volno i ve špičce. (před pneuservisem a servisem prosím neparkujte, stěžují si, že v době přezouvání jim zabíráme místa.)


  2. Parkování na cvičáku - ti co prosím potřebují zajet dovnitř (hlavně intruktoři, kteří mají zavřené v autě psy a lidi co opravdu táhnou s sebou boudičky atd....). Parkovací místa jsou nahoře pod karavanem a u včelaře a dole u haly.  Prosím ale buďte velmi opatrní k cvičícím psům, vždy při zajíždění koukejte na instruktora, který na vás případně mávne, že má na place pejska který zajíždějící auto nezvládne. 


  PRAVIDLA PRO UŽÍVÁNÍ HALY A CELÉHO VÝCVIKOVÉHO AREÁLU

  Prosím dodržujte v areálu cvičáku pravidla uvedená zde (Pravidla pro užívání haly a celého výcvikového areálu - sloupec vlevo) a viz níže:

  NA HODINY V HALE a DO KLUBOVNY SI PROSÍM VEMTE ČISTÉ BOTY NA PŘEZUTÍ!!!

  NEMĚJTE SVOJE PSÍKY PUŠTĚNÉ NA VOLNO!!!