POSLUŠNOST - KS Panda Praha


SPOLEČNÉ HODINY

 • kde: KS Panda Praha (Plzeňská ulice v Praze, vedle STK Motol - tram zastávka Hotel Golf), cvičí se venku na prostorném place, při nepřízni počasí v klubovně, v úterý máme k dispozici halu
 • při nepříznivém počasí si prosím vezměte sebou čisté boty na přezutí a čistý ručník na utření pacek - cvičit budeme v klubovně se zrcadlem

 • max 5cvičíčích psů na hodinu

 • individuální přístup ke každému (cvičí se hromadné cviky společně, jako např. odložení, chůze u nohy atd., ale zároveň se psi střídají po krátkých intervalech - je tak čas na individuální přístup, řešení problémů jedinců, zároveň není pes celou hodinu "ve střehu" a není tak rychle "utaven")

 • jak se přihlásit???  Na tréninky se prosím zaregistrujte přes rezervační systém (nutné kvůli GDPR) zde

 • kdy: pokud už jste zaregistrovaní (viz výše), rozvrh hodin viz rezervační systém 

 • Pokud by byl s čímkoliv problém nebo jste měli ohledně výcviku dotazy, neváhejte mě kontaktovat (telefon 773 156 555 nebo mailem ajabart@seznam.cz). V případě, že je na Vámi vybrané hodině plno, můžete se přihlásit jako náhradník. Pokud byste mi volali a já bych prosím pěkně nebrala telefon, pravděpodobně "lítám" někde se svými hafíky. Napište sms nebo mail a já se Vám pak ozvu!!!  Děkuji za pochopení :)

 • odhlášení z tréninku je možné 48 hod před začátkem hodiny, jinak bude požadována úhrada plné ceny hodiny. Děkuji za pochopení
 • po přihlášení na INTENZIVNÍ LEKCI ("Poslušná intenzivka" nebo " Obedience speciál") je nutné ihned uhradit celou částku převodem na bankovní účet nebo osobně na hodinové lekci (jinak nebudete akceptování jako účastníci intenzivky), odhlášení již není možné, ale je možné za sebe sehnat náhradníka. Děkuji za pochopení.

 • PRAVIDLA PRO UŽÍVÁNÍ HALY A CELÉHO VÝCVIKOVÉHO AREÁLU


  Prosím dodržujte v areálu cvičáku pravidla uvedená zde (Pravidla pro užívání haly a celého výcvikového areálu - sloupec vlevo) a viz níže:


  NA HODINY V HALE a DO KLUBOVNY SI PROSÍM VEMTE ČISTÉ BOTY NA PŘEZUTÍ!!!

   V HALE PROSÍM POZOR, AŤ SE VÁM NEVYVENČÍ PES - JE ZDE POLOŽENÁ NOVÁ UMĚLÁ TRÁVA A JE POTŘEBA UDRŽOVAT ČISTOTU, ABY CO NEJDÉLE VYDRŽELA.... PŘI VYVENČENÍ PSA V HALE A NEPŘEZUTÍ JE POKUTA 100 KČ.... Děkuji za pochopení...

  NEMĚJTE SVOJE PSÍKY PUŠTĚNÉ NA VOLNO!!!

  PARKOVÁNÍ 

  Parkování - v současné době prosím vůbec neparkovat v kempu!!! 


  1. Parkování před branou - komu to prosím nedělá problém a rád se s psíkem před tréninkem projde, prosím o parkování před trabant muzeem, kde je volno i ve špičce. (před pneuservisem a servisem prosím neparkujte, stěžují si, že v době přezouvání jim zabíráme místa.)


  2. Parkování na cvičáku - ti co prosím potřebují zajet dovnitř (hlavně intruktoři, kteří mají zavřené v autě psy a lidi co opravdu táhnou s sebou boudičky atd....). Parkovací místa jsou nahoře pod karavanem a u včelaře a dole u haly. Prosím ale buďte velmi opatrní k cvičícím psům, vždy při zajíždění koukejte na instruktora, který na vás případně mávne, že má na place pejska který zajíždějící auto nezvládne.