Nosework 


 • seznámení s noseworkem (tedy volně přeloženo s "prací nosem") jako takovým, seznámení s šířením pachu

 • naučíte se svého psa lépe pozorovat a "číst"

 • dobré pro zábavu, psa to dobře "unaví", dobré na dlouhé zimní večery nebo deštivé dny
 • psa zaměstnáte jeho nejpřirozenějším způsobem - čicháním :) 
 • propozice zde
 • po přihlášení na "Kurz noseworku" je nutné ihned uhradit celou částku převodem na bankovní účet nebo osobně na hodinové lekci (jinak nebudete akceptování jako účastníci kurzu), odhlášení již není možné, ale je možné za sebe sehnat náhradníka. Děkuji za pochopení.

Přihlašování na tréninky přes rezervační systém Dogres!

 • jak se přihlásit??? Na listopadové tréninky už se prosím zaregistrujte přes rezervační systém (nutné kvůli GDPR) zde
 • kdy: rozvrh hodin viz rezervační systém:
 • Pokud by byl s čímkoliv problém nebo jste měli ohledně výcviku dotazy, neváhejte mě kontaktovat (telefon 773 156 555 nebo mailem ajabart@seznam.cz). V případě, že je na Vámi vybrané hodině plno, můžete se přihlásit jako náhradník. Pokud byste mi volali a já bych prosím pěkně nebrala telefon, pravděpodobně "lítám" někde se svými hafíky. Napište sms nebo mail a já se Vám pak ozvu!!! Děkuji za pochopení :)


 • PARKOVÁNÍ!!!

  Parkování - v současné době prosím vůbec neparkovat v kempu!!! 


  1. Parkování před branou - komu to prosím nedělá problém a rád se s psíkem před tréninkem projde, prosím o parkování před trabant muzeem, kde je volno i ve špičce. (před pneuservisem a servisem prosím neparkujte, stěžují si, že v době přezouvání jim zabíráme místa.)


  2. Parkování na cvičáku - ti co prosím potřebují zajet dovnitř (hlavně instruktoři, kteří mají zavřené v autě psy a lidi co opravdu táhnou s sebou boudičky atd....). Parkovací místa jsou nahoře pod karavanem a u včelaře a u haly.  Prosím ale buďte velmi opatrní k cvičícím psům, vždy při zajíždění koukejte na instruktora, který na vás případně mávne, že má na place pejska který zajíždějící auto nezvládne.