Nosework 


  • seznámení s noseworkem (tedy volně přeloženo s "prací nosem") jako takovým, seznámení s šířením pachu

  • naučíte se svého psa lépe pozorovat a "číst"

  • dobré pro zábavu, psa to dobře "unaví", dobré na dlouhé zimní večery nebo deštivé dny
  • psa zaměstnáte jeho nejpřirozenějším způsobem - čicháním :) 
  • propozice zde
  • po přihlášení na "Kurz noseworku" je nutné ihned uhradit celou částku převodem na bankovní účet nebo osobně na hodinové lekci (jinak nebudete akceptování jako účastníci kurzu), odhlášení již není možné, ale je možné za sebe sehnat náhradníka. Děkuji za pochopení.

PARKOVÁNÍ!!!

Parkování - v současné době prosím vůbec neparkovat v kempu!!! Dolní brána bude otevřená na polovinu, tzn. že osobák projede. Bude otevřena v době otevření restaurace. Je možné že třeba o víkendu v brzkých ranních hodinách ještě nebude otevřena, ale v tom případě je úplně volno před branou.


1. Parkování před branou - komu to prosím nedělá problém a rád se s psíkem před tréninkem projde, prosím o parkování před trabant muzeem, kde je volno i ve špičce. (před pneuservisem a servisem prosím neparkujte, stěžují si, že v době přezouvání jim zabíráme místa.)


2. Parkování na cvičáku - ti co prosím potřebují zajet dovnitř (hlavně intruktoři, kteří mají zavřené v autě psy a lidi co opravdu táhnou s sebou boudičky atd....). ¨Normálně projedete kempem k naší bráně. tam jsem dala jen řetěz viz. foto, je tam uprostřed karabina. Parkovací místa jsou nahoře pod karavanem a u včelaře. Vejde se tam cca 5 aut. Prosím ale buďte velmi opatrní k cvičícím psům, vždy při zajíždění koukejte na instruktora, který na vás případně mávne, že má na place pejska který zajíždějící auto nezvládne.


Říjen

ne 21. 10. Nosework pro začátečníky

  • 16 - 18 hod: Holly, volno
  • kde:KS Panda Praha
  • propozice již brzy